Koně na prodej

Hledáte-li dobrého koně,  připravili jsme pro Vás průvodce našimi koňmi, o jejichž prodeji můžeme jednat. Ceny jsou uvedeny bez DPH, prodávající je plátce DPH.


Levi, 2004, bělouš, hřebec po O'Bajan III-CZ Dibbon, matka Č 1433 Luzifa (m.j.babička slavného Dhába). Náš nejkrásnější hřebec. Skvělý pohyb, vyjímečná tělesná stavba a dobrá povaha.

Cena k jednání 70000,- Kč.


Dalamánek, 2007, valach, po Dahoman III-CZ, matka Drina CZ-Sh-A-190. Mimořádně inteligentní, zvídavý, dobře učenlivý, výborná stavba těla, ve stádě dominantní. Vynikající kůň pro dobrého jezdce. Velmi silná osobnost!

Cena k jednání 90000,- Kč


Loupáček, 2007, valach, otec Koheilan VII -CZ Drak, matka Libra CZ-Sh-A-117. Velmi robustní, vysoký a mohutný valach, výborná konstituce, velmi mírná povaha. Pravý bratr elitní klisny Leila CZ-ShA-264. Díky mírné a klidné povaze nemusí být vhodný jen k výkonnostnímu sportu, ale i pro rekreační ježdění.

Cena k jednání 65000,- Kč


Karenin, 2009, hnědák, hřebec po Dahoman I-CZ, matka Karavela CZ-Sh-A 243.

Hřebec velmi mírné a dobré povahy a velmi pevné konstituce. Díky kratší noze připomíná hucula, ale pro vytrvalostní sport to je spíše výhoda.

Cena k jednání 55000,- Kč


Suvorov, 2009, ryzák, hřebec po Shamir Ibn Ansata Sinan ox, matka Sáša CZ-Sh-A 263. Tento hřebec není díky vyššímu podílu arabské krve shagya arab, ale čistokrevný arabský kůň. Krásný kůň s vynikajícím pohybem, velmi dobrá povaha.

Cena k jednání 50000,- Kč


Sebastian, smíš. běl.2010, hřebec po Shagya V-CZ Salim, matka Selina CZ-Sh-A-315 (klisna importována z chovu manželů Conradty z Německa). Typický hřebec po Salimovi, krásně narostlý, přátelský a mírné povahy.

Cena k jednání 50000,- Kč


Lotrando, smíš. běl., 2010, hřebec po Koheilan VI-CZ Jolly Joker, matka Č1433 Luzifa.
Nádherně narostlý hřebec, velmi dobrá mechanika pohybu. Předpoklad velmi dobrého koně pro vytrvalost. Ostražitý, těžko se získává důvěra,ale když ji dostanete, máte vyhráno.

Cena k jednání 40000,- Kč


Aram, 2011, smíš. běl., hřebec po Shamir Ibn Ansata Sinan ox, matka Alissa CZ-ShA-316 (klisna importována z chovu manželů Conradty z Německa). Matka je kategorie elita, vysoká "harapnička" ve stádě klisen, jeden z nejvyšších shagya arabů v České republice. Velmi protektivní klisna, velmi dobře živené hříbě, skvělá povaha i předpoklad pro sport.

Cena k jednání 55000,- Kč


Jonathan, 2011, smíš. běl., hřebec s bílým srdíčkem na pleci, po  matce Josefíně CZ-Sh-A 262 (po Koheilan V-CZ), naše sportovně úspěšná klisna. Nádherné chody, vynikající předpoklad pro sport!

Cena k jednání 55000,- Kč


Aprilia CZ-Sh-A- 325

Aprilia se narodila své matce Karavele 1. dubna 2006. Otcem je plemeník Národního hřebčína Topolčianky, u nás zařazený jako  Dahoman III-CZ.  Krásná hnědka s hvězdou, dobrou mechanikou pohybu a mírnou povahou. Kdo má rád barevné koně, nemůže Aprilii nemilovat!

Cena dohodou


Sally CZ-Sh-A-326

Sáša se narodila v roce 2006 klisně Sylvě, CZ-A-90, otcem je  hřebec 802 Koheilan VI-CZ Jolly Joker, je tedy pravá sestra sportovně úspěšné klisny Sáši. Na rozdíl od své sestry je díky tmavší hřívě hnědka. Jan Vondráček ji začíná trénovat pro vytrvalost.

Cena dohodou


Kapela CZ-Sh-A-356

Kapela k nám přišla jako roční klisna z Hřebčína Jeníkov v roce 2010. Otcem je  hřebec 925 Koheilan VII-CZ Drak, matkou klisna Kapka CZ-Sh-A-250. Krásná, skvěle stavěná a velmi chytrá klisna, dosud bez dalšího využití.

Cena dohodou


Dea CZ-Sh-A-382

Dcera Driny a hřebce 2897 Shamir Ibn Ansata Sinan ox, narozena 2009. Věrný obraz své matky Driny (bohužel včetně vystouplé křížové kosti). Extrémně zvídavá a inteligentní klisna, dosud bez využití.

Cena dohodou


Burina CZ-Sh-A-318

Burina je jednou ze dvou klisen z německého chovu, u nichž se spíše těšíme záchraně jejich života než skutečnosti, že je máme.  Narozena 1996. Tuto klisnu nikdy nikdo ničemu nenaučil a nepodařilo se to ani nám. Daří se nám aspoň odstraňovat její nesmírnou plachost.

Cena dohodou, velmi mírná


Habanera CZ-Sh-A-317

Další klisna z německého chovu, u nichž se spíše těšíme ze záchrany jejich života, než skutečnosti, že je máme. Narozena 1994. Pěkná hnědka s typickou "harapnikovskou" hlavou. Mimořádně plachá a nedůvěřivá, nevíme, jakou zkušenost si přinesla z předchozího života. Hozená rukavice pro toho, kdo ovládá horsemanship a rád by rozlouskl těžký ořech.

Cena dohodou, velmi mírná

Přihlášení